офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ КОМІСІЙ

Члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією визначились із кандидатами до складу двох поліцейських комісій.

Така необхідність виникла у зв’язку із завершенням трирічного строку діяльності обраних Волинською обласною радою членів поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області та управління поліції охорони. Окрім того, цього вимагає і Закон України «Про національну поліцію» в частині прозорого конкурсу і просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня, особистих якостей, відповідності їх посаді.

Законодавством передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції мають входити 5 членів. З них двоє представників громадськості з бездоганною репутацією, високими професійними, моральними якостями і суспільним авторитетом обираються обласною радою.

Відтак, члени профільної комісії рекомендували сесії Волиньради до складу поліцейської комісії ГУ Нацполіції в області делегувати представника ГО «Волинська правнича школа» Івана Пікуна та волонтера, члена ГО «Волинська обласна організація ветеранів АТО» Олександра Лігерка.

До складу поліцейської комісії управління поліції охорони в області депутати рекомендували делегувати голову громадської організації «Волинський край» Олександра Самосика та очільника Волинської обласної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» Григорія Павловича.

Відповідний проєкт рішення буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*