офіційний сайт

ДЕНЬ ЄДНАННЯ: ВОЛИНЯНИ РОЗГОРНУЛИ ДВОХСОТМЕТРОВИЙ СТЯГ

16 лютого в Україні оголошено Днем єднання. Свято має на меті посилити консолідацію українців, зміцнити їхню стійкість на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Кілька сотень люду із жовто-блакитними стрічками заполонили Київський майдан. До відзначення Дня єднання долучилися військові, силовики, службовці, лучани, молодь, депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради на чолі з головою – Григорієм Недопадом.

Він закликав волинян до непохитності, згуртованості, спокійної виваженості, підтримки військових, а тих, то має бажання, долучатися до сил територіальної оборони. “На тлі ворожих зовнішніх загроз наша єдність в середині країни має бути як ніколи монолітною. Сподіваючись на партнерську підтримку цивілізованого світу ми усім суспільством повинні працювати над зміцненням нашої обороноздатності. Сьогодні під час позачергової сесії обласна рада вкотре надасть фінансову підтримку нашому батальйону територіальної оборони. Ми прагнемо миру, але готуємося до захисту», – зазначив Григорій Недопад.

На завершення урочистостей воїни здійняли на 50-метрову висоту державний прапор, двохсотметрове жовто-блакитне полотно розгорнули і вихованці військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні, а присутні у супроводі оркестру Національної гвардії разом виконали Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*