офіційний сайт

ДЕФІЦИТНІ МЕДВИРОБИ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ: ШУКАЛИ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

Надзвичайно потрібний гуманітарний вантаж волонтери та благодійники сьогодні передали Волинському територіальному медичному об’єднанню захисту материнства і дитинства.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що знайти потрібне за запитом волинських неонатологів було непросто. «Йшлося про вироби медичного призначення мініатюрного розміру для недоношених діток, а також про специфічне харчування для немовлят. Через порушену логістику центр материнства і дитинства зараз не може цього закупити. Саме тому ми активізували усі можливі контакти у середовищі волонтерів та благодійників і таки знайшли», – зазначив він.

Зусиллями місцевого волонтера Юрія Шипелика, львівського благодійного фонду «Я не один», а також французького гуманітарного медичного фонду «DOC 4 UKRAINE» сьогодні для найменших пацієнтів, в тому числі і глибоко недоношених, передали інтубаційні трубки, засоби для дихальної підтримки, катетери, готові поживні суміші для ентерального харчування, а також зонди для годування.

Генеральна директорка об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська не приховувала радощів від отриманого: «Це неоціненна допомога. У нас дві постійно заповнених неонатальних реанімації на 20 місць, де ми виходжуємо недоношених діток вагою від 400 до 700 грамів. Для таких крихіток і медзасоби повинні бути якнайменшого розміру, а вони сьогодні у гострому дефіциті, в тому числі і у медичних гуманітарних вантажах. Тому щиро дякуємо за зусилля і пошук волонтерам та благодійникам та, звісно ж, французьким колегам за надану допомогу».

Натомість керівник благодійного фонду «Я не один» Маркіян Ковальський зазначив, що його організація з французьким «DOC 4 UKRAINE» має підписаний меморандум про співпрацю, тож висловив впевненість, що рятівні засоби для найменших пацієнтів доправили не востаннє.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*