офіційний сайт

БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ: ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП

«Дитинство, обпалене війною», – під таким гаслом змагалися жіночі волейбольні команди у Ковелі задля збору коштів на потреби дітей, які постраждали внаслідок бойових дій.

Ідея проведення турніру належить голові Волинської обласної ради, очільнику обласної федерації волейболу та Волинського осередку Національного олімпійського комітету Григорію Недопаду, до організації також долучилися Ковельські муніципалітет, райрада і районна військова адміністрація. Підтримали благодійну акцію також депутати Волиньради Володимир Бондар та Віктор Галан-Влащук та начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

У першому етапі змагань взяли участь дівочі волейбольні команди ОДЮСШ (м. Луцьк), ДЮСШ ім. Олексія Зінкевича (м. Володимир), Камінь-Каширська ДЮСШ, КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича (м. Ковель).

«Ми вирішили провести цей турнір, аби спрямувати кошти на допомогу дітям, які постраждали внаслідок війни. Крім того, такі змагання – це можливість для наших спортсменок повернутися до звичного їм ритму, відчути азарт суперництва», – зазначив Григорій Недопад.

Самі ж спортсменки стверджують, що для них дуже важливо долучитися до благодійної акції та допомогти дітям- вимушеним переселенцям. Окрім того, дівчата зізнаються, що в умовах обмежень воєнного стану їм не вистачає і суперницької боротьби, і глядацьких трибун.

Народний депутат Вячеслав Рубльов, який підтримав турнір як меценат, зазначив, що в нинішній нелегкий час українці мають підтримувати один одного, адже єдність – це ще одна складова перемоги. «Ми мусимо подбати про дітей, чиє звичне життя зруйнувала війна. Хочеться аби вони відчували підтримку, турботу і тепло», – наголосив Вячеслав Рубльов.

В неділю, 22 травня відбудеться другий етап благодійного турніру з волейболу, в якому змагатимуться команди юнаків.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*