офіційний сайт

АНАТОЛІЙ НИКОНЮК: «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ, ВКЛАДАЄМО В ЗЕМЛЮ І В ЛЮДЕЙ». ФОТОРЕПОРТАЖ

На запрошення відомого аграрія та депутата обласної ради Анатолія Никонюка голова Волиньради Григорій Недопад з робочим візитом відвідав Городищенську громаду та однойменне сільгосппідприємство.

Приводів для зустрічі – одразу кілька. Найперше керівник аграрного комплексу Анатолій Никонюк розповів, що практично завершив весняно-польові роботи. Зважаючи на наміри окупанта спричинити в країні продовольчу кризу, господарство намагається суттєво наростити обсяги виробництва: збільшили поголів’я худоби, майже на чверть розширили посівні площі за рахунок зернових культур, розбудовують переробний комплекс під майбутній врожай. Усе це – попри труднощі з пальним, добривами та оборотними коштами.

«В країні війна, але життя мусить тривати. Люди повинні мати хліб і до хліба, роботу, впевненість у завтрашньому дні. Економіка має працювати на країну і на перемогу. Все для цього робимо», – стверджує Анатолій Никонюк.

У Городищенській громаді це сільгосппідприємство – найбільший платник податків. Однак, його керівник цим не обмежується і додатково вкладає значні асигнування у розбудову місцевої соціальної інфраструктури.

Свіжовідремонтованим яскравим фасадом вражає дитсадок у селі Чаруків. Наприкінці минулого року за рахунок спільних коштів обласного бюджету, державних на соцекономрозвиток, агрохолдингу та громади у дошкільному закладі на 40 місць провели внутрішні капітальні роботи. А вже цієї весни Анатолій Никонюк спрямував 1 мільйон гривень на оновлення фасаду і благоустрій. Зараз тут завершують мощення та озеленення і з нетерпінням чекають, коли до дитсадка повернуться дітлахи.

Інший об’єкт – це майбутня амбулаторія з денним стаціонаром, аптекою та пунктом базування швидкої допомоги у селі Шклинь. Під неї реконструюють частину приміщення сільського будинку культури. Почали з внутрішніх робіт, будуть відремонтовані також фасад і покрівля. Агропідприємству така інвестиція обійдеться більш як у 10 мільйонів гривень.

Григорій Недопад разом з Анатолієм Никонюком також зустрілися з медперсоналом шклинської амбулаторії. Зараз вона розташована у старому пристосованому приміщенні, і медики нарікають на тисняву. Тому з радістю прийняли звістку, що вже восени матимуть комфортне і просторе приміщення. Окрім того, голова обласної ради передав для потреб амбулаторії ліки та вироби медичного призначення.

Він також подякував Анатолію Никонюку за суттєвий вклад як в економіку краю, так і в розбудову інфраструктури громади. «Це – взірцевий приклад соціально-відповідального бізнесу, зразок обопільно вигідної взаємодії. Місцеві люди, працюючи на сільгосппідприємстві, створюють продукт і додану вартість, натомість, підприємство створює сучасні і добротні умови життя для мешканців громади. У виграші – обидві сторони»,- зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*