офіційний сайт

900 ТОНН ДОПОМОГИ З ЛЮТОГО ПЕРЕДАЛА ВОЛИНЬ НА ДОНЕЧЧИНУ

Про це під час зустрічі з головою Волиньради повідомив народний депутат України Дмитро Лубінець.

Приводом для зустрічі став ще один надзвичайно потрібний транш допомоги. Через народного обранця на передову Григорій Недопад передав три дефібрилятори та зарядний пристрій до них. Обладнання знайшли у закордонних партерів і вже через день його привезли на Волинь.

«Це портативне обладнання, отже його можна використовувати і в польових умовах. Саме тому ми хочемо передати це устаткування туди, де зараз ведуться найважчі баталії. Я дуже сподіваюся, що воно допоможе врятувати не одне життя», – зазначив Григорій Недопад.

Дмитро Лубінець повідомив, що дефібриляторами будуть обладнані карети швидкої, які працюють на передовій у Донецькій та Луганській областях. «Цьому обладнанню дуже зраділи наші військові медики. Воно вкрай потрібне, бо, з’ясувалося, що наші захисники на полі бою гинуть не лише від куль, а й від інфаркту через фізичне та психологічне виснаження».

Принагідно народний депутат відзвітував, що з моменту повномасштабного вторгнення Донеччина отримала від Волині 900 тонн різноманітної гуманітарної допомоги. «Це десятки гумконвоїв, логістику яких забезпечував благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Це тисячі кілограмів продовольства, медикаментів, військового спорядження. От і сьогодні поїду не з порожніми руками: окрім дефібриляторів везу від вас на передову тушкованку і розкладачки. Я надзвичайно вдячний за підтримку усім благодійникам, меценатам, волонтерам, волинянам, команді голови обласної ради та своїм колегам від Волині у парламенті», – зазначив народний депутат.

Григорій Недопад запевнив, що Волинь і надалі справно допомагатиме фронту та виконуватиме роль надійного тилу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*