офіційний сайт

7 МОБІЛЬНИХ МЕДИЧНИХ БРИГАД – РЕЗУЛЬТАТ СПІВПРАЦІ НІМЕЦЬКОГО І ВОЛИНСЬКОГО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Відсьогодні ще три автомобілі з медперсоналом та відповідним обладнанням проводитимуть виїзні прийоми та обстеження волинян.

Чотири таких мобільні бригади вже курсують громадами області з липня. Це результат співпраці Товариства Червоного Хреста України з Німецьким Червоним Хрестом.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність представникам Німецького Червоного Хреста, які організаційно та фінансово підтримали цей проєкт на Волині. «Ви робите вкрай потрібну сьогодні справу. Особливо важливою ваша місія є для віддалених сіл та селищ області, де відсутні ФАПи чи амбулаторії. Знаю, що разом із медичною допомогою ви доправляєте людям необхідні медикаменти та продуктові набори. Від імені Волиньради висловлюю глибоку вдячність делегатам Німецького Червоного Хреста за доброчинну і волонтерську підтримку нашого народу у цей важкий час», – наголосив Григорій Недопад. Він також вручив відзнаку обласної ради делегатці, менеджерці програм Німецького Червоного Хреста Анке Берт.

Голова обласної організації ТЧХУ Валентина Пришко зауважила, що метою запуску мобільних медичних бригад є наближення медичних послуг до населення. «Насамперед – це соціально вразливі верстви, ті, хто постраждав від військових дій, люди, які обмежені в пересуванні та мають віддалений доступ до медичних закладів. Цей проєкт суттєво підтримає первинну ланку охорони здоров’я, особливо у віддалених населених пунктах Волині. З часу запуску перших чотирьох мобільних бригад уже надано послуги більш як у 500 населених пунктах з числом мешканців 380 тисяч»,- наголосила вона.

Валентина Пришко також розповіла, що волинському осередку Червоного Хреста цьогоріч вдалось реалізувати в області й інші важливі проєкти: медико-соціальний супровід пацієнтів; розвиток організації волонтерства; догляд вдома і підтримка одиноких людей похилого віку; оплата комунальних послуг соціальним закладам області; медико-соціальний супровід туберкульозу; надання продуктових наборів та засобів гігієни внутрішньо переміщеним особам; забезпечення побутовою технікою навчальних закладів та медичних установ. На їх реалізацію було залучено більше 77 млн грн донорських коштів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*