офіційний сайт

600 ЛІТРІВ ПАЛЬНОГО – ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ВОЛОНТЕРІВ ТА ВІЙСЬКОВИХ

Голова обласної ради Григорій Недопад у співпраці з корпорацією ОККО передав понад півтисячі літрів дизпалива та бензину для потреб добровольчого батальйону та для особливої місії, яку здійснює волонтерка Тетяна Потоцька.

Очільник Волиньради повідомив, що з відомою мережею автозаправок вдалося домовитися про ритмічну спонсорську допомогу пальним, яке нині у дефіциті. «Це перша партія допомоги і наш маленький внесок – по 300 літрів палива, щоб підтримати і розрадити вас у важкій та відповідальній справі – доправленні вантажу 200 та охороні об’єктів критичної інфраструктури. Сподіваюся, що це перший, але не останній наш транш», – звернувся він до волонтерки Тетяни Потоцької та командира батальйону «Луцьк-1» Олександра Тиводара.

Дякуючи за підтримку, Тетяна Потоцька розповіла, що саме сьогодні вирушає до деокупованого Ізюму, а пошук пального – це завжди найскладніший етап підготовки таких поїздок. З початком повномасштабного вторгнення вона залишила свій успішний туристичний бізнес і цілковито присвятила себе особливій місії – на власному авто доправляє з лінії фронту тіла загиблих волинських героїв. «Перших 3 місяці я їздила двічі на тиждень, долаючи за кермом близько 5 тисяч кілометрів. Тепер – трохи рідше, бо похитнулося здоров’я», – поділилася жінка. Проте, полишати таке особливе волонтерство Тетяна наміру не має.

Командир батальйону швидкого реагування «Луцьк-1» Олександр Тиводар також висловив вдячність за актуальну допомогу. Він зазначив, що добробат перебуває в оперативному управлінні 100-ї бригади ТрО і виконує завдання з патрулювання обласного центру та охорони об’єктів критичної інфраструктури.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*