офіційний сайт

2 000 м2 – НА ВОЛИНІ СТВОРЮЮТЬ НАЙБІЛЬШУ У СВІТІ КАРТИНУ

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків представив унікальний арт-проєкт – експозицію поповнить найбільше у світі живописне полотно. У презентації мистецької акції під назвою “Народження народження” взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

За задумом організаторів картина матиме 10 м у висоту і 200 – в ширину. Вона складатиметься з трьох сотень фрагментів, кожен з яких буде самостійним арт-об’єктом. Цей рекордний митецький ексклюзив упродовж півтора року творитиме знаковий маляр, скульптор, письменник, Заслужений художник України Петро Антип. Попередній світовий рекорд належить британському митцю Саші Джафру і його роботі “Подорож людства” площею 1 600 м2.

Особливістю проєкту буде і те, що упродовж 18 місяців за створенням полотна зможуть спостерігати відвідувачі музею. «Глядачі та працівники будуть отримувати унікальний психоемоційний досвід. Реальний виробничий процес буде невід’ємною частиною проєкту» – стверджує засновник музею і куратор акції Віктор Корсак.

Від імені голови Волиньради та усього депутатського корпусу Григорій Пустовіт висловив вдячність авторам проєкту та засновникові музею Віктору Корсаку за нестандартність ідей, оригінальність їх втілення, небуденність порушених тем і суттєвий внесок у туристичний потенціал краю загалом та сучасне мистецтво зокрема.

«Сьогодні, щоб достукатися до людей крізь усю їхню аналітику і продуктивне мислення, мистецтву потрібні нові методи. Простого споглядання стає уже замало. Запропонований формат цієї акції зробить глядача співучасником творчого процесу. Відтак, і саме мистецтво стане більш відкритим, матиме більше шансів вплинути, розбудити, викликати живий інтерес і бажання якісно сприймати художній контент», – впевнений Григорій Пустовіт.

Створення рекордного полотна супроводжуватимуть мистецькі імпрези, майстер-класи, пізнавальні лекції, наукові форуми та конференції. Автори проєкту переконані, що у такий спосіб відвідувачі матимуть нагоду розширити свій кругозір, а Луцьк і Україна приєднаються до когорти найвідоміших туристичних локацій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*