офіційний сайт

15 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата 15 грудня була вибрана не випадково – саме в цей день 1917 року в Українській Народній Республіці був запроваджений Генеральний суд як вищий орган судової системи.

З нагоди професійного свята у Луцькому міськрайонному суді відбулися урочистості. Привітати служителів Феміди прибули голова обласної ради Григорій Недопад, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, начальниця теруправління Державної судової адміністрації в області Наталія Коцирій, а також командир волинських нацгвардії Василь Гуртовський.

Голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк висловив вдячність керівництву області та міста за привітання і підтримку. Особливі ж слова подяки він адресував воїнам, які боронять нашу державу і дають можливість жити та працювати.

«З 24 лютого для кожного із нас почався свій фронт. Хтось зі зброєю в руках захищає терени нашої держави, як зокрема, наш секретар судових засідань Іван Денисюк. Ну, а хтось залишився працювати та посильно допомагати ЗСУ, як увесь наш колектив. Незважаючи на повітряні тривоги чи відсутність електрики, наш суд уже розглянув понад 90% справ від тих, що надійшли. Тому, я пишаюся нашим трудовим колективом, який під час воєнного стану добросовісно виконує свою роботу», – наголосив він.

Очільник обласної ради Григорій Недопад передав слова вітань від усіх депутатів волинського парламенту. «Доброчесне, прозоре судочинство – це фундамент суспільства і один з визначальних факторів його довіри до державних інституцій. Переконаний, що кожен із вас володіє не лише високим рівнем знань, а й має виняткові особисті якості – це честь, гідність та принциповість. На кожному з вас лежить відповідальність за прийняття справедливих, неупереджених рішень в судових процесах, саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Тож, зичу вам витримки і сили духу, мудрості та виваженості при прийнятті рішень», – зауважив він.

Григорій Недопад також вручив Подяки голови обласної ради помічникам судді Луцького міськрайонного суду Наталії Бондар, Тетяні Євчук та Ірині Турук. Кращі працівники суду цього дня також отримали відзнаки Ради суддів України та Державної судової адміністрації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*