офіційний сайт

В ОДЮСШ ЗНОВУ ЗМІНИТЬСЯ КЕРІВНИК. НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ

Це та інші питання розглянула сьогодні постійна комісія з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму. Участь у ній також взяли голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук та керівник профільного управління ОВА Олександр Хвещук.

Підставою для розгляду кадрового питання стала заява призначеного майже два місяці тому виконувачем обов’язки директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Бирилюка. До цього у закладі він обіймав посаду заступника керівника з питань економіки та фінансів. Однак, Віктор Бирилюк просить увільнити його від виконання обов’язків очільника спортшколи, оскільки подвійне навантаження виявилося йому не до снаги.

За пропозицією відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності кандидатом на посаду т.в.о висунуто Дмитра Піддубного. Він має професійну освіту, тренерський, організаційний та керівний досвід.

Відтак, члени постійної комісії рекомендують голові обласної ради увільнити Віктора Бирилюка від виконання обов’язків директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи, а до призначення керівника на конкурсній основі, як того вимагає законодавство, або прийняття іншого розпорядчого документу, Дмитра Піддубного призначити тимчасово виконувачем обов’язків директора ОДЮСШ.

Голова постійної депутатської комісії Віктор Галан-Влащук побажав новопризначеному керівникові успішної роботи, а також рекомендував зберегти тренерсько-викладацький склад та наповнюваність груп. Він також порадив зосередитися на розвитку не лише ігрових видів спорту, на яких в основному спеціалізується спортшкола, а також і акробатики та легкої атлетики – досягнення у цих видах демонструють лідерські позиції.

Члени комісії також проголосували за внесення доповнень до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017–2023 роки в частині відзначення за значні заслуги та видатні досягнення представників галузі фізичної культури та спорту.

Також, за пропозицією депутата Андрія Мельника, управлінню молоді та спорту ОВА доручено розробити та надіслати в територіальні громади інструктивно-методичні рекомендації щодо роботи спортивних шкіл в умовах воєнного стану, в тому числі і дотримання безпекових норм під час проведення спортивних змагань та навчально-тренувального процесу.

Усі рішення члени профільної комісії ухвалили одноголосно.

ВОЛОДИМИРСЬКИЙ ТУРЦЕНТР: ВОЛОНТЕРСТВО, ПОЄДНАНЕ З ТУРИЗМОМ

Туристично-інформаційний центр княжого міста нарешті почав проводити екскурсії. У числі перших екскурсантів був і голова Волиньради Григорій Недопад.

Невеличкий, але креативний і лаконічний простір у самому центрі Володимира. При вході – кілька байків для велотурів містом. На рецепції – путівники упереміш з інформаційними буклетами як оформити статус постраждалих від війни чи внутрішньопереміщеної особи. На стінах серед карт з туристичними локаціями – синьо-жовті постери про те, що мова має значення, а Крим і Донбас – безперечно Україна.

Це – довгоочікуваний туристично-інформаційний центр Володимира. Бо, як не дивно, але місто з глибинною історією і сакральними пам’ятками ніколи досі не мало туристичного осередку.

«Розробляючи стратегію розвитку Волині, туризм ми означили як пріоритетний напрямок. Наш край – це ілюстрація історії від зародження княжої доби – до літературно-мистецько-просвітницьких постатей, що мали світове визнання. Плюс наш унікальний природно-заповідний фонд, – вкотре наголошує голова Волиньради Григорій Недопад. – Саме тому ми методично націлювали наші громади у бік розвитку туризму на своїх територіях. Спонукали формувати реєстри туристичних локацій і фестивально-розважальних подій, облаштовувати рекреаційні зони і розвивати інфраструктуру, створювати туристично-інформаційні осередки і здійснювати промоцію».

У Володимирі усе це зробили, а ще створили власний туристичний бренд та виготовили сувенірну продукцію, – стверджує фахівець із розвитку туризму апарату обласної ради Стас Ольшевський. Відкриття туристично-інформаційного центру було заплановане на 24 лютого…

Теперішня його очільниця Ірина Ковальчук розповідає: за кілька днів вони таки почали роботу, але не як туристичний, а цілодобовий волонтерський осередок. Спершу тут збирали допомогу збройним силам, потім стали гуманітарним штабом, згодом – координаційним центром для вимушених переселенців, працювали навіть як дитсадок, наглядаючи за дітьми, поки їх батьки облаштовувалися на новому місці.

«Ми і сьогодні допомагаємо переселенцям, консультуємо, спрямовуємо за вирішенням потреб, організували розмовний клуб з опанування української. А ще їм цікаво більше дізнатися про місто, в якому тепер живуть, відтак, ми почали проводити й екскурсії», – зазначила Ірина Ковальчук. Запевняє, оптимізму не втрачають і мають намір пристосовуватися до нових умов. «Сьогодні є запит на патріотичний туризм, також люди хочуть вивчати історію. Це і будуть наші орієнтири на найближчу перспективу роботи туристично-інформаційного центру», – запевнила його керівниця.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*