офіційний сайт

«ЯНГОЛЯТА» ВТРЕТЄ ЗІБРАЛИ ДРУЗІВ

Спілка батьків дітей з розладами аутичного спектру провела традиційний благодійний захід «Янголята в колі друзів».

Силами творчої студії «Янголят», театрального гуртка дітей із синдромом Дауна, хореографічної студії “Медея” Луцького навчально-реабілітаційного центру,  а також інших дитячих мистецьких колективів для глядачів влаштували різножанрову концертну програму. Окрім того, було розгорнуто і виставку малюнків авторства діток з інвалідністю. Загалом свою творчість продемонстрували 70 виконавців та 9 колективів.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук привітав учасників та організаторів благодійного заходу від імені очільника Волиньради Григорія Недопада та обранців громади.

“Дитяча творчість – це завжди щось неповторне, безпосереднє і, разом з тим, природне і дивовижне. І надзвичайно важливо, коли діти мають можливість показати свої таланти світові. Це не тільки робить їх впевненішими, це на краще змінює сам світ. Тому обласна рада і надалі  організаційно і фінансово буде підтримувати такі проєкти, – запевнив він. – Хотілося б, щоб і в майбутньому ви так креативно доповнювали,допомагали і підтримували один одного. Бажаю усім вам здоров’я, терпіння, благополуччя, миру, здійснення мрій”.

Голова ГО “Янголята” Юлія Поліщук висловила вдячність за підтримку і вручила керівництву області та Луцька подарунки, власноруч виготовлені дітьми з аутизмом. Вона також анонсувала, що у планах громадської організації налагодити виробництво з виготовлення еко-продукції, що дасть змогу реалізуватись у соціумі повнолітнім з аутичними розладами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*