офіційний сайт

ЯК ВЛАДА І ГРОМАДА У САМІЙЛИЧАХ НОВИЙ ДИТСАДОК ЗБУДУВАЛИ

У селі Самійличі Шацької громади відкрився новий дитсадок. На запрошення малюків та їхніх батьків привітати із довгоочікуваним новосіллям приїхав голова обласної ради Григорій Недопад.

Відкриття дитячого садочка стало неабиякою подією не лише для батьків та дітей, але й для усіх самійличівців, адже дошкільний заклад відбудовували, у буквальному сенсі, усім селом.

Дитсадок у Самійличах зник наприкінці 90-х. Спершу у сільраді забракло грошей на його утримання, а потім і народжуваність впала. Тож у будівлі дитсадка облаштувалась початкова школа. Тутешні розповідають: майже 20 років батьки возили дошкільнят до Шацька чи у сусідні села.

Нещодавно молодші школярі переїхали до іншого приміщення. І місцеві мешканці вирішили відновити дитсадок. До влади пішли не лише з ідеєю, а й пропозицією своєї допомоги.

Як розповів Шацький селищний голова Сергій Карпук, щоб кардинально оновити не зовсім пристосоване приміщення знадобилося чимало коштів і зусиль. Але, об’єднавшись, громада реалізувала цей проєкт. 400 тисяч гривень виділив селищний бюджет, ще 200 – грантові кошти за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), близько 65 тисяч гривень – спрямували благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та інші спонсори, а  будівельний процес очолили батьки вихованців дитсадка.

Тепер приміщення дитячого закладу – справжня окраса села: світле, яскраве, затишне, з комфортними дитячими меблями, зі зручними санвузлами, кухнею, пральнею, іншим устаткуванням, ігровим майданчиком, лавками та мощенням.

Григорій Недопад зазначив, що облаштування дитсадка у Самійличах – взірець активної та зацікавленої громади: «Це є свідченням того, що громада тут живе і розвивається, що є команда однодумців в особах селищного голови, старости, ініціативних мешканців і спонсорів. Спільно ви досягли мети. Таким завжди відрадно допомагати. Обов’язково приходьте по новий проєкт – добудову дитсадка, який, я в це вірю, через декілька років не вміщатиме всіх діток».

Від сьогодні оновлений дошкільний заклад відвідуватимуть 22 малюків із сіл Самійличі, Хомичі та Пехи.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*