офіційний сайт

ВИКОРИСТАННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА: ЩОБ І РАЦІОНАЛЬНО, І ЕФЕКТИВНО

За результатами бюджетних слухань голова обласної ради Григорій Недопад оглянув кілька об’єктів комунальної власності, використання яких потребують нових рішень.

Зокрема, голова Волиньради спільно з заступником Григорієм Пустовітом та начальником відділ з питань управління об’єктами комунальної власності Михайлом Імберовським, навідався до будівлі, де ще донедавна розташовувався обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом. Підрозділ перебазувався під юрисдикцію обласної інфекційної лікарні, відтак приміщення вивільнилося і тимчасово не використовується.

Натомість під час аналізу діяльності обласних комунальних закладів очільниця бюро судово-медичної експертизи Лілія Вірун нарікала на аварійність приміщень, у яких розташована ця установа. Оглянувши один з корпусів судмедекспертизи, що по вулиці Івана Франка,  Григорій Недопад констатував, що приміщення малопридатне для лабораторій, до того ж тут тісно. “Бюро судово-медичної експертизи розкидане по кількох приміщеннях, це дуже незручно для працівників. Тому є пропозиція переселити цю службу до будівлі колишнього центру СНІДу.  Там достатньо місця, є обладнані кабінети для адміністрації та для лабораторій, в хорошому стані система каналізації та водопостачання. Співробітники матимуть комфортні умови для роботи, комунальне майно використовуватиметься раціонально, а це дозволить оптимізувати бюджетні видатки на його утирмвння», – підсумував очільник облради.

Також керівники облради оглянули новозбудоване приміщення під цифровий рентгенапарат у фтизіопульмонологічному медичному центрі. Його директор Івн Нискогуз розповів, що для облаштування спеціального приміщення установа залучила спонсорів та благодійників, а сучасне обладнання придбали за кошти закладу. “На придбання рентгенапарату витратили понад 3 млн. грн. Ремонт кабінету нам допомогли зробити благодійники. Це досить дороговартісні роботи, адже замінювали освітлення, встановили вентиляцію, захисні панелі, заливали стяжку, проводили необхідні кабелі та вкладали спеціальне покриття”, – зауважив керівник диспансеру, додавши, що досі в протитуберкульозній медустанові використовували рентгенустаткування 2008 року.

Голова обласної ради Григорій Недопад відзначив роботу закладу та зазначив, що нове обладнання дозволить диспансеру надавати якіснішу медичну допомогу пацієнтам, підписати додатковий пакет послуг з Національною службою здоров’я та бути більш конкурентоспроможними на ринку медичних послуг.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*