офіційний сайт

Вулиця Зимненська у Володимирі-Волинському потребує ремонту, – депутатський запит Ярослава Матвійчука

“Через місто Володимир-Волинський пролягає автомобільна дорога місцевого значення Т-03-02 Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин-Кременець до а/д М-06, яка також слугує об’їзною дорогою для великогабаритного транспорту, що рухається по автомобільній дорозі регіонального значення Р-15 Ковель – Володимир- Волинський – Жовква.
У межах зазначених автомобільних доріг у м. Володимирі-Волинському проходить вулиця Зимнівська, яка, відповідно до акту приймання передачі від 22.11.2011р., затвердженого заступником голови Державної служби автомобільних доріг України Євгеном Прусенком, передана на баланс Служби автомобільних доріг у Волинській області.
Із моменту передачі, на цьому відрізку дороги не здійснювалося жодних ремонтних робіт.
Внаслідок інтенсивного руху, великої завантаженості вулиці великовантажним транспортом дорожнє покриття знаходиться в критичному стані, а саме: відбулась значна деформація асфальтобетонного покриття, напливи, колійність, утворилась велика кількість вибоїн. Усе це, в свою чергу, становить загрозу для життя і здоров’я учасників дорожнього руху та створює реальні ризики для населення, яке проживає в районі вулиці Зимнівської, збільшуючи кількість дорожньо-транспортних небезпечних ситуацій”, – пояснив депутат обласної ради в запиті, озвученому на 4 сесії.
“Беручи до уваги ситуацію, що склалася, критичний стан автомобільної дороги, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження життя і здоров’я людей, прошу розглянути питання щодо проведення поточного середнього ремонту дорожнього покриття вищезазначеної вулиці уже в цьому році”, – пише Ярослав Матвійчук.

Запит підтримано більшістю депутатського корпусу та спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку, начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолію Посполітаку для розгляду і вирішення по суті.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*