офіційний сайт

Врегулюванням усіх проблемних питань щодо подальшого функціонування НАДУ при Президентові України опікується робоча група

Про це йдеться у відповіді Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України Сергія Бабака на Звернення депутатів Волинської обласної ради, яке було прийняте 10 грудня 2020 року щодо ситуації з реформування Національної академії державного управління та передачі у підпорядкування Кабінету Міністрів України.

“Поділяємо думку щодо стратегічної важливості компетентного управлінського забезпечення державного управління та місцевого самоврядування для сталого розвитку і безпеки нашої держави.
З огляду на зазначене важливим є питання визначення перспектив підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.
З метою обговорення зазначеного питання та вироблення шляхів його врегулювання 27 листопада 2020 року за участі представників Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства України з питань державної служби та Національної академії державного управління відбулося спільне засідання підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій.
Результатом зустрічі стало передбачення у Законі України про Державний бюджет України на 2021 рік коштів на загальну суму 388,8 млн.грн. для забезпечення фінансування діяльності Національної академії державного управління та її регіональних інститутів.
За пропозицією Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака рекомендовано Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створити Робочу групу за участю представників зазначених комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства України з питань державної служби, НАДУ для опрацювання та врегулювання усіх проблемних питань, зокрема і в частині фінансування.
З метою обговорення зазначених питань 23.12.2020 р. відбулося перше засідання Робочої групи щодо забезпечення професійного навчання посадових осіб органів державного управління та місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною підпорядкування Національної академії державного управління при Президентові України. Окрім того, членами Робочої групи запропоновано проведення у першій декаді 2021 року слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з метою опрацювання і врегулювання усіх дискусійних питань з цього приводу та прийняття зважених рішень”, – зокрема зазначається у листі.
 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*