офіційний сайт

ВОЛИНЬ У ЧАСІ І ПРОСТОРІ: ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА, ДУХОВНІСТЬ

Науково-практична конференція з такою назвою триває у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Науковий форум приурочили до 75-річчя від дня народження письменника і журналіста Івана Корсака. Організатори конференції – Волинський національний університет імені Лесі Українки,
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, крайова організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Серед учасників – науковці, краєзнавці, представники громадських організацій, творчих спілок. Від імені обласного депутатського корпусу учасників конференції привітав заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.
Під час конференції йтиметься про актуальні проблеми історичного, політичного і економічного розвитку Волині, а також культурне та духовне життя краю: літературу, малярство, кіно, театр, музику, народну творчість, а також релігію. Окремий напрямок – дослідження творчості Івана Корсака: «Корсакіана: вплив історичних романів на формування української національної ідентичності».
 «Сьогодні варто говорити не тільки про наукову і літературну спадщину Івана Корсака, а й про його громадянську позицію. Він тричі обирався депутатом обласної ради, він – Почесний громадянин Луцька і Камінь-Каширська. Його роль у формуванні громадської думки ще чекає вивчення та належної оцінки. Тож хай дискусії будуть цікавими і плідними та збагатять як кожного з нас, так і громадське середовище»,- звернувся до присутніх заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

За результатами конференції побачить світ фахове видання «Літопис Волині», де публікуватимуться відібрані Експертною комісією роботи, присвячені життю та творчості Івана Корсака.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*