офіційний сайт

Віктор Галан-Влащук просить відновити пасажирський рейс Ковель – «Лісова пісня» – Ковель

До  депутата Волинської обласної ради Віктора Галана-Влащука    звернулися мешканці сіл Руда, Машів, Хворостів, Підгороднє, Пехи, Мельники.
 “Люди працюють, навчаються, отримують медичну допомогу не лише у цих селах, а й у інших населених пунктах нашої області – Любомлі, Ковелі, Луцьку, Шацьку. 
Через ці села іще до недавно курсував автобус за маршрутом Ковель-Лісова Пісня-Ковель. Останній рейс з відправленням о 19.20 год. з санаторію “Лісова Пісня”. Даний маршрут забезпечував перевізник Фелось Ігор Вікторович, однак дане перевезення припинилося”, – пояснює депутат у своєму запиті.

Він також додав, що  перевізник  працює на 20 маршрутах в межах Волинської області. Разом з тим, на маршруті Ковель-“Лісова пісня”-Ковель перевезення здійснюються сезонно.
“Звертаю увагу на те, що мешканці неодноразово звертались до обласної державної адміністрації та обласної ради, однак дане питання до цих пір не вирішене. Прошу вжити невідкладних заходів  щодо відновлення даного сполучення”, – йдеться у депутатському запиті Віктора Галана-Влащука. Запит підтримали більшість депутатів ради. Рішення спрямоване голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.
 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*