офіційний сайт

«УКРПОШТА» ОБІЦЯЄ, ЩО «З КОЛІС» ПРАЦЮВАТИМЕ ЩЕ КРАЩЕ

У цьому голів громад запевнив керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Люсак під час Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Керівник Волинського представництва «Укрпошти» розповів, що в області майже завершено впровадження моделі пересувних відділень. Це передбачено реформою державного відомства, яка покликана зменшити збитки від діяльності. Проте, запевнив, Іван Люсак волиняни не залишаться без послуг, які раніше надавалися в стаціонарних відділеннях. Ба більше, обслуговування стане ще кращим.

Він розповів, що стаціонарні відділки пошти будуть лише у населених пунктах з населенням більше 1200 осіб. Решту закриються, натомість курсуватимуть автомобілі, обладнані автоматизованими та комп’ютеризованими системами. Таких для області закуплено майже сотню. На них і розвозитимуть пенсії та кореспонденцію. Одночасно ще одна працівниця надаватиме послуги стаціонарно, але для цього Іван Люсак просить у голів громад виділити кімнату у сільраді, клубі чи амбулаторії.

Управлінець розповів, що обслуговування мобільні відділення здійснюватимуть за графіком: у селах до 500 мешканців – раз на тиждень, від 500 до 1200 – двічі на тиждень, а з населенням більше 1200 – щодня у будні. І на підтвердження навіть продемонстрував відеоролик як саме це відбувається.

Натомість депутатка обласної ради Оксана Філіпчук розповіла, що днями, проводячи зустріч з виборцями у Копачівській громаді, почула безліч нарікань на роботу мобільної пошти. Мешканці скаржилися на те, що листоноші не дотримуються графіку. Із запізненням доставляють кореспонденцію і не здійснюють підписку на періодичні видання. Тому попрохала очільника дирекції залагодити проблему.

Той, своєю чергою, запевнив у прагненні налагодити конструктивну співпрацю з громадами і навіть продиктував головам номер свого мобільного телефону для термінових повідомлень про зауваження щодо якості поштових послуг.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*