офіційний сайт

УКРАЇНА ПЕРЕЙМАЄ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД «АМІЛИ»

На базі екопарку «Аміла» – дводенна всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський досвід і перспективи розвитку оленярства та ведення вольєрного мисливського господарства в Україні».

Перейняти успішний досвід організації та ведення оленячої ферми до Радович прибули зацікавлені з усіх регіонів: від професійних лісоводів – до громадських спілок та приватних осіб. Участь у науково-практичному форумі також взяли посадовці  Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, науковці різного профілю Національної академії наук України, а ще галузеві експерти з Австрії, Латвії, Литви, Польщі, Португалії та Білорусі.

Вітаючи гостей, голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що не велика числом і територією Волинь багата унікальностями та новаторством. «Екопарк «Аміла» – це одне з тих підприємств, яким горда наша область. Бо тут поєднують традиції з прогресом, екологічний туризм з історичними та науковими вишукуваннями, традиційний відпочинок з активностями і  ефективну господарську діяльність з охороною та відновленням довкілля. Своїми досвідом і новаціями Волинь готова ділитися з усіма і на усіх рівнях, так само, як і переймати найкраще у вас», – звернувся Григорій Недопад до присутніх.

Учасники конференції досліджували організаційні та технічні аспекти розвитку оленярства в умовах фермерського господарства, європейський досвід ведення мисливства,  біологічну безпеку в мисливських господарствах, законодавче врегулювання утримання, розведення і використання оленів у напіввільних умовах. Гостям також була запропонована оглядова екскурсія не лише оленячою фермою, а й іншими численними локаціями екоглогічного парку «Аміла».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*