офіційний сайт

У ПОШУКАХ ЯКІСНОГО ТЕПЛА БЕЗ ГАЗУ

Голова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт відвідали ковельське підприємство “Волинь-Кальвіс”, де ознайомилися з виробничим процесом та технологічними спроможностями  твердопаливних котлів, які тут виготовляють.

Очільник Волиньради зазначив, що дорожнеча газу спровокувала і зростання у кілька разів вартості деревних пелет. Відтак, не особливо вдається ощадити на опаленні навіть тим комунальним установам, які відмовилися від блакитного палива. Тож ситуація змушує шукати оптимальніші рішення.

Керівник «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук розповів, що підприємство виготовляє близько 50 видів твердопаливних котлів різної модифікації та потужності – від промислових до побутових. Свою продукцію реалізують в тому числі і на європейському ринку. Він переконує, що паливне устаткування має не тільки високий коефіцієнт корисної дії, а й високий рівень екологічних стандартів, до того ж воно просте в обслуговуванні.

Та найголовніше, запевняє Анатолій Понікарчук, ці універсальні котли можуть працювати майже на усіх видах твердого палива: дрова, пелети, брикети з відходів деревини і торфу, тирса, тріска, агровідходи, як от полова чи кукурудзиння, і, навіть, побутове сміття, яке не підлягає переробці. 

Окрім власне виробництва, підприємство надає й послугу «Котельня під ключ». А це – проектування, розробка проектно-кошторисної документації та техніко-економічне обґрунтування, монтаж, проведення пуско-налагоджувальних робіт, навчання операторів котелень, сервісне та гарантійне обслуговування встановленого обладнання, післягарантійні ремонти та супровід експлуатації.  

Григорій Недопад зауважив, що продукція «Волинь-Кальвіс» становить неабиякий інтерес, тому перспективу її використання обговорить з депутатським корпусом та керівниками комунальних закладів. Заступник голови обради Григорій Пустовіт зауважив, що таким чином вдасться не лише ощадити бюджетні асигнування на оплату енергоносіїв, й підтримати вітчизняного виробника.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*