офіційний сайт

У Нововолинську відбувся перший молитовний сніданок

У молитовному сніданку також взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, депутати Волиньради Юрій Сиротюк, Андрій Бокоч та Валентин Кошельник. Мета благодійного заходу – збір коштів на придбання для Нововолинської центральної лікарні дорогвартісного обладнання для скринінгу слуху новонароджених.

Координатор молитовних сніданків Волині, депутат Луцької міської ради Роман Кравчук зауважив, що найпростіша комплектація пристрою вартує щонайменше 300 тисяч гривень. «Ця апаратура дозволяє проводити ранню діагностику вад слуху у немовлят. А отже – це надія на одужання, можливість кожної дитини повноцінно чути світ”.

Участь у першому молитовному сніданку взяли понад півтори стоні людей – це представники органів місцевого самоврядування, політики, бізнесмени та духовенство.

До благодійності долучився голова Волиньради Григорій Недопад: «Це перший молитовний сніданок у Нововолинську, але я дуже сподіваюся, що він стане традиційним.  Переконаний:  місцева лікарня неодмінно матиме цю потрібну апаратуру. Бо добрі справи, заради яких об’єднуються політики, бізнесмени, громадськість і духовенство, завжди матимуть хороший результат».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*