офіційний сайт

“У 2020 році обласний бюджет в мінусі на 30 млн грн”, – Орест Маховський

Сьогодні в обласній раді стартував другий етап бюджетних слухань, в ході якого депутати, представники  ОДА та керівники комунальних закладів аналізують проєкт обласного бюджету на 2021 рік.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Орест Маховський на початку слухань закликав учасників до активної роботи, аби до сесії підготувати збалансований бюджет з економним і раціональним плануванням видатків. Він нагадав, що 30 грудня ОДА внесла в раду уточнений проєкт  обласного бюджету, до якого додані пояснення розпорядників коштів.

“Поки ми не маємо офіційних даних про виконання обласного бюджету у 2020 році, але, за попередньою інформацією, не отримано біля 30 млн грн доходів, а, відповідно, на таку ж суму не вдалося провести видатки. Розуміємо, що свою справу зробила епідемія коронавірусу, оскільки, 90% обласного бюджету – кошти, які надходять  від ПДФО. Нинішній бюджетний рік буде також складним. Зважаючи на ці обставини, мусимо ретельно проаналізувати видатки 2020 року, щоби правильно запланувати бюджетні витрати на 2021 рік”, – пояснив Орест Маховський.

Нагадаємо, перший етап бюджетних слухань з участю розпорядників коштів обласного бюджету відбувся в грудні минулого року.

До активної участі в слуханнях другого етапу  депутатів усіх політичних фракцій та інших учасників закликав голова обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*