офіційний сайт

Сьогодні 77-ма річниця визволення Луцька від нацистських загарбників

Ось уже 77 років поспіль 2 лютого обласний центр Волині відзначає річницю визволення міста від нацистських загарбників та у скорботі схиляє голову перед пам’яттю жертв Другої світової війни.
Цього дня на меморіальному комплексі “Вічна Слава” відбувся пам’ятний захід за участі голови обласної ради Григорія Недопада, заступника очільника ОДА Ігоря Чуліпи, Луцького міського голови Ігоря Поліщука, заступниці міського голови Ірини Чебелюк, військовослужбовців, духовенства та небайдужих представників громадськості міста.


Панахиду за солдатами, які полягли у роки Другої світової війни та за упокій душ новітніх українських Героїв, які гинуть сьогодні на східних кордонах держави відслужив священик Православної Церкви України, отець Андрій.


“Ми нагадуємо сьогодні самим собі, що належить молитися за полеглих не лише у пам’ятні дні, а й в інші дні в молитві згадувати про них. Війна – це найстрашніше явище в історії людства, а тому нам слід робити все від нас залежне, щоб війни не повторювались. Сьогодні у нашій державі триває війна і нам необхідно прикласти усіх свої сили, щоб ворог покинув нашу землю, щоб на Україні запанував мир. Нехай Господь упокоїть душі спочилих рабів Божих, а нас умудрить жити в мирі на землі”, – сказав отець Андрій.


Опісля панахиди усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти і вінки до підніжжя монументу “Поранений солдат”.


Завершився пам’ятний захід спільним виконанням Гімну України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*