офіційний сайт

Щоб не залишитися зі своїми проблемами наодинці: на Волині сформують Коордраду з питань місцевого самоврядування

Голова обласної ради Григорій Недопад неодноразово заявляв, що в області запрацює такий дорадчий орган  як Координаційна рада з питань місцевого самоврядування.

До неї буде запропоновано долучитися головам районних рад та територіальних громад. Сьогодні в кабінеті голови облради відбулася робоча нарада, в ході якої вирішували організаційні питання.

“Я вважаю, що настав час для проведення першого засідання Коордради, бо вже фактично всі громади повирішували свої організаційні питання після того, як вступили в повноваження. Питань, які потребують обговорення та обміну досвідом у нас більш, ніж достатньо. Це і електронне врядування, і екологія, і співпраця з правоохоронними органами, і соціально-економічний розвиток”, – каже Григорій Недопад.

Радник голови обласної ради Богдан Гусак повідомив, що вже мав попередні розмови з 50% лідерів територіальних громад і всі вони зацікавлені в тому, щоб Коордрада при голові обласної ради запрацювала якомога швидше. “Нам просто необхідно мати такий потужний дієвий орган”, – впевнений Богдан Гусак.

За попередніми даними, перше засідання Коордради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради може відбутися 26 лютого 2021 року. Цього ж дня планується проведення чергового аукціону з продажу бурштину, який видобуває КП “Волиньприродресурс” Волинської обласної ради. Тож голови громад матимуть можливість поспостерігати за цим заходом і зробити свої висновки щодо переваг впорядкування ситуації з надрами на Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*