офіційний сайт

Різдвяна казка від Григорія Недопада

Сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад долучився до створення справжнього свята із чудовими подарунками для дітей, які потребують цього найбільше. Адже навіть у святкові дні вони змушені проходити лікування у стінах Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Серед маленьких пацієнтів – дітки від наймолодшого віку, чимало – зі складними діагнозами.

“Тому найперше всім бажаю якнайшвидшого одужання! Адже це стало б найкращим дарунком для них і для їх батьків. А щоб підтримати діток, створити Різдвяну казку, подарували їм сьогодні велику кількість якісних, безпечних і розвиваючих іграшок та подарункових наборів. Висловлюю щиру вдячність керівнику Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк за сотні подарунків, за турботу про дітей малозахищених категорій населення, дітей з особливими потребами та маленьких пацієнтів медичних закладів. Варто було бачити радість і дитячі усмішки, щоб усвідомити, наскільки це важливо – організовувати подібні заходи, викликати позитивні, щасливі емоції, створювати хай маленьке, але дуже тепле  і необхідне свято”, – додав голова обласної ради.

Григорій Недопад разом  з депутаткою Іриною Горавською, генеральним директором КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства», обговорили подальші кроки із вдосконалення та розвитку Волинської обласної дитячої лікарні. “Під керівництвом Ірини Горавської відбуваються досить позитивні і динамічні зміни у закладі. До прикладу, оглянули сьогодні новий дитячий простір для діток, які змушені тривалий час перебувати в лікарні, створений для їх дозвілля і відпочинку. Маємо визначені цілі та напрацювання з поліпшення якості надання медичних послуг маленьким пацієнтам, будемо активно співпрацювати у цьому напрямку. Та про це згодом. А наразі вітаю з Різдвом усіх дітей, усіх дорослих, усіх, хто знаходять час для того, щоб ділитися добром із ближніми”, – побажання від Григорія Недопада.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*