офіційний сайт

ПРАЦІВНИКИ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ ЗБУДУВАЛИ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ СПОРТМАЙДАНЧИК

До дня соціального працівника в Берестечківському психоневрологічному інтернаті відкрили майданчик для спорту і дозвілля підопічних закладу.

Як зазначив очільник закладу Віталій Клемба, майданчик звели власними силами працівників установи за кошти меценатів.

«Цей спортивно-культурний комплекс був дуже потрібен нашим підопічним. Ми його облаштували на території, яка не використовувалась і усе на ньому – від встановлення сцени до вкладення поліуретанового покриття – зроблено руками наших працівників», – розповів керівник установи.

Так, на майданчику є інвентар для занять мініфутболум, баскетболом, викладено поліуретанове покриття та встановлено сцену з накриттям і освітленням.

«Тут наші підопічні зможуть займатися спортом, дивитися вистави, проводити дискотеки, а це урізноманітнить їхнє дозвілля та покращить умови проживання. Крім того, зараз ми будуємо приміщення для фізкультурно-реабілітаційної зали, де можна буде займатися спортом та проводити дозвілля взимку», – каже директор інтернату.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт підтримав зусилля керівника закладу та позитивні зміни, які відбулися в цій комунальній установі.

«Хочу подякувати Віталію Клембі та усьому колективу за те, що ви знайшли резерви, знайшли меценатів та благодійнтків, небайдужий до ваших прохань, – наголосив Григорій Пустовіт. – А в переддень вашого професійного свята – дня соціального працівника – зазначу, що це не професія, а покликання, це – самовіддане служіння найвразливішій категорії людей. Це важка, складна робота, яку ви робите щодня, і за яку ми вам вдячні».

Також Григорій Пустовіт передав вітання від голови обласної ради Григорія Недопада та всього депутатського корпусу та вручив  Грамоту обласної ради працівнику Берестечківського психоневрологічного інтернату Василю Форманюку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*