офіційний сайт

ПЕРЕРОЗПОДІЛИЛИ І ДОДАЛИ – ЗМІНИ В ОБЛАСНОМУ КОШТОРИСІ-2021

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики вчергове погодили внесення коректив до обласного бюджету на 2021 рік.  

Як зазначив начальник департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк потреба внесення змін до головного фінансового документу обумовлена кільком а причинами, зокрема, необхідністю врахування у показниках обласного бюджету інших субвенцій із місцевих бюджетів,  надходженням додаткових обсягів державних цільових субвенцій, а також перерозподілом асигнувань.

Так, державою додатково виділено понад 500 тис. грн субвенції для спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги, кошти в повному обсязі спрямовуються КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька».

Ще одна додаткова субвенція з державного бюджету у сумі майже 72 млн грн надійшла для будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності. Місцевим бюджетам спрямовується понад 16 млн грн, решта 55,5 млн –  департаменту інфраструктури облдержадміністрації як замовнику робіт. Головний фінансист області Ігор Никитюк зауважив, що в цьому розподілі додаткових асигнувань найперше враховувалися потреби тих громад, з яких раніше, за розпорядженням голови ОДА, були відкликані кошти на ремонт доріг. 

Також цільові субвенції в загальній сумі понад 300 тис. грн в якості співфінансування на централізоване придбання ноутбуків та автобуса надійшли від Берестечківської, Луківської, Доросинівської, Поворської, Литовезької, Поромівської та Колківської громад.

Понад 900 тисяч гривень збільшено видатки на оплату комунальних
послуг та енергоносіїв окремих закладів освіти, зокрема: Затурцівській і Володимир-Волинській спецшколам,  Нововолинському науковому лiцею, Малій академії наук, обласному екологонатуралiстичному центру. Такі зміни проводяться за рахунок зменшення видатків на оплату праці працівників Липлянської спеціальної школи-інтернату (економія виникла у зв’язку з припиненням діяльності закладу), а також інших витрат на поточне утримання окремих закладів освіти. Також 77 тисяч додатково виділено на погашення заборгованості за енергоносії Голобському і Руденському психоневрологічним інтернатам. Окрім того, для проведення протипожежних заходів у Ковельському фаховому медичному коледжі виділено 130 тис. грн за рахунок зменшення на цю ж суму бюджетних призначень на підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів закладами післядипломної освіти.

Додаткові кошти загальним обсягом 1,2 мільйони гривень члени бюджетної комісії погодили також і для медичних закладів: на реактиви для обласної служби крові; придбання бланків суворої звітності для бюро медико-соціальної експертизи; на виплату заробітної плати КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцьк»;  для підопічних спеціалізованого будинку дитини, а також для підрозділів медико-соціальної, судово-медичної експертиз та патологоанатомічного бюро.

Також члени бюджетної комісії рекомендуватимуть сесії схвалити виділення додаткових асигнувань з обласного бюджету на оплату виконаних ремонтних робіт у неонатальному центрі, капітального ремонту системи опалення в обласному фтизіопульмонологічному диспансері, а також на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реставрацію Олицького палацового комплексу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*