офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВІ РІШЕННЯ

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.  

У порядку денному засідання комісії значилося два кадрових питання. До обласної ради із заявою про звільнення за згодою сторін звернувся керівник Люблинецького ліцею  Михайло Бортнюк, який багато років пропрацював у цьому навчальному закладі і кілька років тому досягнув пенсійного віку. Члени комісії одноголосно рекомендували голові облради вдовольнити заяву Михайла Бортнюка, натомість, до проведення конкурсу на заміщення вакантної посади, призначити тимчасово виконувачем обов’язки директора ліцею заступника з економічних питань цього ж закладу Олександра Місяця.

 Також з клопотанням про увільнення від виконання обов’язків директора Заболоттівської спеціальної школи звернулася і Ольга Головій. Обґрунтування – суміщення двох керівних посад та надмірне навантаження (О. Головій одночасно працює на посаді заступника директора з економічних питань, а також провадить викладацьку діяльність).  Члени комісії одноголосним рішенням рекомендували увільнити Ольгу Головій від виконання обов’язків директора Заболоттівської спецшколи, однак вона тимчасово виконуватиме ці обов’язки до обрання постійного керівника на конкурсній основі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*