офіційний сайт

Обласний еколого-натуралістичний центр має намір підписати меморандуми про співпрацю з усіма територіальними громадами

Про це повідомила депутатам директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради Валентина Остапчук під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку. Слухався звіт про діяльність Центру у минулому році.

Валентина Остапчук   розповіла, що, попри пандемію коронавірусу, Центр працював, але у карантинних умовах. Довелося освоїти  можливості дистанційної роботи та активізувати діяльність у соціальних мережах та інших засобах масової комунікації.

За інформацією Валентини Остапчук у минулому році до гурткової роботи еколого-натуралістичного центру залучено 1652 дитини, з яких 72% проживають у сільській місцевості. Окрім того, в екологічних гуртках в області займається ще 1528 дітей. Йдеться про школи, які співпрацюють з обласним Центром і користуються  напрацьованими   платформами. Адже одне із основних завдань цього позашкільного закладу –   методична робота. Валентина Остапчук каже, що Центром розроблено 12 авторських програм для проведення гуртків екологічного спрямування в школах. Спільно з науковцями Волинського національного університету ім. Лесі Українки Центр видав два навчальні посібники з ботаніки та орнітології.

Депутатка Валентина Магурчак поцікавилася перспективами співробітництва обласного Центру з територіальними громадами Горохівщини. Валентина Остапчук запевнила, що у Центрі готові співпрацювати у напрямку розвитку позашкільних занять екологічного спрямування з усіма територіальними громадами і спрямували до них проєкти відповідних Меморандумів.

Звіт Валентини Остапчук комісія взяла до відома.

Використане фото з сторінки Волинського обласного еколого-натуралістичного центру у соціальній мережі Фейсбук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*