офіційний сайт

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА САМОВРЯДЦІВ: НАЗВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

На спортивній арені ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулася обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

У змаганнях взяли участь збірні команди Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та Волинської обласної ради. До їхнього складу увійшли переможці відбіркових змагань, які відбулися в громадах.

У вітальному слові голова обласної ради Григорій Недопад висловив сподівання, що перша спартакіаді оновлених депутатських корпусів різних рівнів стане щорічною і традиційною. «Ми повинні не лише закликати наші громади до активного дозвілля, а й власним прикладом демонструвати спортивно-оздоровчі цінності. І попри те, що сьогодні, змагаючись, ми будемо суперниками, я переконаний, що спартакіада згуртує нас в злагоджену, дієву, потужну команду задля ефективної праці на благо наших громад», – зазначив голова Волиньради.

Упродовж дня депутати різних рівнів змагалися в особистому та командному заліках з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок, а також настільного тенісу.

Отож, перше місце з футзалу виборола команда Луцького району; у волейболі першість дісталася Володимир-Волинській збірній; у настільному тенісі перемогли теж володимир-волинці –   Олена Жуйвода та Сергій Литвин; у шашках найсильнішими виявилися представники обласної ради – Ірина Патлашинська та Роман Карпюк;  у шахах: Тетяна Бабіч (збірна Ковельського району) та Олександр Бик (команда облради). Також представники облради Ольга Омелько та Валентин Кошельник здобули «срібло» у настільному тенісі.

У загальнокомандній першості  за результатами участі в усіх видах спорту за програмою спартакіади на найвищий п’єдестал піднялася команда Володимир-Волинського району, ІІ місце дісталося  команді Ковельського району і ІІІ – команда Луцького району.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*