офіційний сайт

НОВОРІЧНІ ГОСТИНЦІ – ДЛЯ ДІТОК ВАЖКОЇ ДОЛІ

Голова Волиньради Григорій Недопад з подарунками відвідав вихованців обласного дитячого центру соціально-психологічної реабілітації, що у Ковелі.

Центр соціально-психологічної реабілітації призначений для дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах. Зараз комплексну допомогу – соціальну, психологічну, педагогічну, медичну тут отримують понад 40 вихованців.

Директорка закладу Галина Йовик, яка працює на цій посаді трохи більше року, провела екскурсію центром, аби показати  голові облради, що вдалося за цей період зробити.

«Ми обладнали три кабінети психолога,  простору релаксаційну кімнату та розпочали облаштування  сенсорної кімнати. Усе це допомагає нашим педагогам  проводити корекційно-розвивальну роботу, впроваджувати різні методики, стимулювати активність дітей з низькою мотивацією до навчання, або ж, навпаки, заспокоїти дітей з підвищеною агресією, тривожними розладами, гіперактивністю. Крім того, ми активно співпрацюємо з благодійниками. З їхньою допомогою облаштували кабінет дошкільного виховання, де вихователі проводять заняття з підготовки дітей до школи»,  – розповідає Галина Йовик.

А ще в центрі створили клуб «Домовичок», тут малеча навчитиметься куховарити чи майструвати.

Григорій Недопад зазначив, що умови та атмосфер, створені в центрі, допомагають дітям не тільки пройти психологічну реабілітацію, соціальну адаптацію, але й при цьому почуватися затишно і менш гостро переживати розлуку з рідними.

«Ви створюєте сімейний затишок і даруєте любов дітям, які, на жаль, це не завжди отримують від батьків. Малюки чудові – вони гарно співають, розповідають вірші, надзвичайно чемні і відчувається, що кожен з них любить вас з усією щирістю своєї дитячої душі. Тому хотілося б, аби вони були завжди здорові та тішили вас, педагогів, своїми успіхами. Ми ж будемо вас підтримувати і надалі намагатимемося створювати дива для дітлахів», – зазначив Григорій Недопад. Напередодні новорічно-різдвяних свят він привіз вихованцям подарунки і солодощі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*