офіційний сайт

“Маємо докласти зусиль для того, щоб бюджет забезпечував послідовний розвиток області та комунальних установ”, – Григорій Недопад

Голова обласної радина своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зауважив, що відсьогодні розпочинається другий етап формування обласного бюджету Волині – стартує другий етап бюджетних слухань, що проводяться відповідно до статті 17 Бюджетного регламенту Волинської обласної ради.
“Маємо докласти максимум зусиль для того, щоб головний фінансовий документ передбачав не тільки якісне функціонування, але і забезпечував послідовний розвиток області та комунальних установ. Хоча завдання не є легким, адже мільйонні видатки на боротьбу з коронавірусом та додаткове фінансування закладів охорони здоров’я для подолання інфекції істотно впливають на розподіл бюджетних коштів”, – наголосив він.
Григорій Недопад анонсує, що у другому етапі бюджетних слухань братимуть участь керівники усіх комунальних закладів області – одержувачів бюджетних коштів.

“Усі матимуть можливість розповісти про потреби своїх закладів, обговорити обсяги запланованих видатків, за необхідності внести зміни і доповнення у процес формування обласного бюджету. Сьогодні, 5 січня, участь у бюджетних слуханнях візьмуть керівники служби у справах дітей Волинської ОДА, Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. А також керівники закладів соціального захисту населення”, – йдеться у дописі голови обласної ради.

Григорій Недопад запрошує до участі у бюджетних слуханнях голів депутатських фракцій та голів постійних профільних комісій обласної ради, членів постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, профільних заступників голови обласної державної адміністрації, а також керівників структурних підрозділів ОДА.
 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*