офіційний сайт

НАДСУЧАСНЕ І БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ – У КОВЕЛІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНЕ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ. ФОТОРЕПОРТАЖ.

Після капітальної реконструкції у Ковельському територіальному медичному об’єднанні запрацювало відділення екстреної допомоги. Участь у церемонії відкриття взяли голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт, очільник ОДА Юрій Погуляйко, керівництво Ковельської міської громади та району, а також будівельники, медична спільнота, громадськість та духовенство.  

Очільник Ковельського МТМО Валентин Вітер зауважив, що цей масштабний і технологічно складний проєкт вдалося реалізувати у рекордно короткі терміни – за 8 місяців. Він висловив вдячність усім, хто долучився до реконструкції, а надто проєктантам і будівельникам, які врахували усі побажання персоналу лікарні, аби простір, де надаватимуть невідкладну допомогу, відповідав найвищим міжнародним стандартам.

Площу приймального відділення збільшено удесятеро. Тут і оглядові, і процедурні, і перев’язувальні, є операційна та реанімація, палати для тимчасового перебування пацієнтів, а також просторі і комфортні місця очікування. Важливо, що усе це – пристосоване до інклюзивних потреб. Відділення обладнане комп’ютерним томографом, ангіографом та цифровою рентгенівською діагностичною системою найновіших зразків. Загальна вартість устаткування склала майже 50 мільйонів гривень. 

Багатофункціональне і високотехнологічне приймальне відділення – це як лікарня в лікарні, але неможливо переоцінити роль компетентного та ініціативного колективу, – впевнений  голова обласної ради Григорій Недопад. «Фаховість і новаторство ковельських медиків відомі далеко за межами області. Саме вони відродили трансплантологію в нашій державі. І я переконаний, що їхня майстерність у поєднанні з ультрасучасним обладнанням стануть основою для запровадження новітніх стандартів у наданні невідкладної допомоги і порятують сотні життів», – зазначив очільник депутатського корпусу.

Капітальна реконструкція приймального відділення вартувала 25 мільйонів гривень. З яких дві третини – кошти міського бюджету, решта – державного. Також понад 10 мільйонів гривень Ковельська громада виділила на придбання обладнання. Та як зауважив міський голова Ігор Чайка, не має особливого значення з яких бюджетів спрямовано асигнування. Адже усе це – кошти платників податків, відтак мають слугувати на благо громадян.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*