офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ХОЧУТЬ РОЗВИВАТИ ТУРИЗМ ЯК ПРІОРИТЕТНУ ГАЛУЗЬ

Комісія з питань бюджету, фінансів і цінової політики схвалила зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування в області на 2021-2025 роки в частині збільшення асигнувань та заходів розвитку туризму на Волині.

Як зазначив консультант відділу з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери виконавчого апарату обласної ради Станіслав Ольшевський пропоновані зміни сприятимуть збільшенню кількості туристичних та екскурсійних відвідувань, сталому розвитку туристичної галузі, а отже й створенню нових робочих місць, збільшенню частки доходів від туристичної галузі у бюджетах усіх рівнів та популяризації Волині як регіону в цілому. Зокрема, програму доповнено розділами: «Розвиток туристичного потенціалу громад та територій області» і «Промоція області на загальнодержавному та міжнародному рівні».  

У переліку заходів: розвиток туристичної інфраструктури, зокрема, розробка туристичних маршрутів за видами туризму, ознакування, туристична навігація, створення мережі туристично-інформаційних центрів, інклюзивність пам’яток архітектури, музейних закладів та інших туристичних об’єктів, локальний брендинг об’єктів чи суб’єктів комунальної форми власності, а також виготовлення друкованої поліграфічної, сувенірної продукції та промоційних матеріалів і виробів з логотипом «Волинь унікальна».

Усе це спрямовано на створення якісного, конкурентного на вітчизняному та міжнародних ринках туристичного продукту, здатного забезпечити соціально-економічний розвиток краю, зберегти та популяризувати природну та історико-культурну спадщину, забезпечити додаткові грошові надходження до бюджетів усіх рівнів та створити позитивний імідж області як на державному так і на міжнародному рівнях.

Загальний обсяг фінансування п’ятирічної програми розвитку туризму пропонується збільшити на 10 мільйонів – до 47 мільйонів гривень, 38 з яких – кошти обласного бюджету, решта – територіальних громад. У 2022 році на виконання заходів програми заплановано спрямувати близько 8 млн. гривень з обласного бюджету, та майже 2 млн грн – з місцевих бюджетів.

Голова комісії Орест Маховський запропонував погодити зміни в цілому, зауваживши, що конкретні бюджетні призначення на виконання заходів програми депутати затверджуватимуть у ході виконання бюджету або ж за підсумками його перевиконання.    Члени бюджетної комісії зміни погодили одноголосно. 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*