офіційний сайт

МЕДИЧНА КОМІСІЯ ОБЛРАДИ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВЕ РІШЕННЯ

Члени постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства на нинішньому засіданні підтримали рекомендації щодо кадрового питання.

Як повідомила заступниця начальника відділу комунального майна Ганна Кузіна,  днями до апарату обласної ради надійшла заява від т.в.о. начальниці комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат Олени Гурківської з проханням звільнити її від виконання обов`язків за згодою сторін з 9 листопада.  Відтак, члени профільної комісії підтримали пропозиції відділу майна та рекомендували голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Олену Гурківську із займаної посади. До призначення керівника цього комунального закладу в установленому законом порядку виконання обов`язків начальника покласти на Олександра Степанюка, заступника начальника – начальника відділу автоматизації та контролю соціальних виплат «Центр по здійсненню соціальних виплат».

Голова медичної комісії Ірина Горавська поцікавилася у директора департаменту соціального захисту населення ОДА Сергія Страшного, чи немає у його відомства зауважень до компетентності запропонованої кандидатури на посаду т.в.о. начальника центру. Посадовець запевнив, що Олександр Степанюк є фаховою людиною і уже виконував ці функції під час перебування керівника у відпустці.  

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*