офіційний сайт

МАЙЖЕ ГЕКТАР ЛІСУ СТВОРИЛИ СЬОГОДНІ НА КІВЕРЦІВЩИНІ

30 жовтня у волинських лісгоспах, як і по всій країні, триває загальнодержавна акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

Разом з лісоводами на території Ківерцівського держлісгоспу нові діброви і соснячки закладав і голова Волиньради Григорій Недопад. Він зазначив, що відтворення лісів важливе для всієї країни. А на Волині, де ліси є не лише екологічним, а й економічним фактором, це особливо актуально.

«Щороку обласна рада і я особисто обов’язково долучаємося до таких акцій. Бо всі ми несемо відповідальність за волинські ліси. Їх у нас – третина території області. Приємно, що перший мільйон із загальнонаціонального мільярда висадили саме на Волині», – зазначив голова обласної ради.

Майже 3,5 тисячі саджанців та сіянців дуба і сосни на площі близько гектара висадили сьогодні на Ківерцівщині. Головний лісівник області Олександр Кватирко розповів, що цієї осені в області вже висаджено понад 3 млн дерев. Робота триватиме, поки дозволятимуть погодні умови. Він також подякував усім волинянам, які активно долучаються до збільшення лісових площ.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*