офіційний сайт

Людмила Кирда просить фінансування для освітніх та медичних закладів Маневицької територіальної громади

“Звертаюсь сьогодні до керівництва області з приводу розподілу урядом додаткової дотації на заклади освіти та охорони здоров’я. 8 лютого поточного року КМУ ухвалив проект розпорядження № 98 “Про погодження розподілу додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами у 2021 році”, – пише депутатка обласної ради у своєму запиті
Вона пояснила, що, згідно із цим рішенням, Волинській області надійде 239,5 млн гривень. “Частину цих коштів розділили між бюджетами волинських громад, частина надійде до обласного бюджету, а 21,5 млн – нерозподілені залишки. В списку громад, які отримають державні кошти, на жаль, немає Маневицької    територіальної громади, а проблем щодо утримання закладів не менше ніж в інших громадах. З цим питанням до мене звертаються жителі нашої громади.
Що стало причиною невключення Маневицького краю, до списку громад яким надійдуть кошти? Шановні керівники, прошу Вас вжити всіх заходів задля виділення грошових коштів з нерозподіленого залишку на утримання закладів Маневицької територіальної громади”, – пише Людмила Кирда у запиті до голови Волинської обласної ради Григорія Недопада та голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка. Запит підтримали більшість депутатів облради.
 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*