офіційний сайт

ЛІСИ ЗАПОЛОНИЛИ «ВОЛИНСЬКА ОСІНЬ» І ПОНАД ТИСЯЧУ ДІТЕЙ. ФОТОРЕПОРТАЖ

У волинських лісах тривають традиційні дитячі змагання зі спортивного орієнтування, організовані Волинським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Упродовж трьох днів на Ковельщині, Любешівщині та поблизу Луцька проходять загальнообласні змагання серед дітей та молоді зі спортивного орієнтування. Щоосені у такий спосіб підсумовується спортивний рік та закривається сезон. Цій традиції вже 21 рік. 

Цього разу на різних локаціях «Волинська осінь» зібрала більше тисячі школярів та студентів. Зокрема, сьогодні у табір «Ровесник», що у Заборолі,  з’їхалося близько півтисячі дітей віком від 6 до 18 років з трьох десятків громад.

Найперше юні спортсмени натхненно виконали Гімн України і склали шану її героям. Учасників змагань від імені голови Волиньради Григорія Недопада привітав його перший заступник Юрій Поліщук. Він зазначив, що з усіх видів туристичних змагань спортивне орієнтування – найулюбленіше, ним він займався не лише упродовж шкільних років, а й коли працював на посаді директора школи -брав участь у змаганнях серед освітян-управлінців.  «Спортивне орієнтування – це особливий спорт, який поєднує і фізичний, і інтелектуальний розвиток. Бо крім карти і компаса у цих змаганнях вам знадобляться також швидкі ноги, метка думка і блискавична кмітливість.  Бажаю усім драйвових і пізнавальних перегонів. І хай переможуть найвправніші», – звернувся посадовець до дітей.

Змагатимуться юні спортсмени у кількох групах, сформованих за віком, на дистанціях від 1 до 4 кілометрів. На команди переможців очікують призові кубки та цінні подарунки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*