офіційний сайт

КОЛИ ПРОФЕСІЯ – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ

Напередодні професійного свята – дня соціального працівника перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук відвідав Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що у Ковелі.

Як розповіла керівниця закладу Галина Йовик, цьогоріч професійне свято і працівники центру, і вихованці відзначають у відремонтуваній актовій залі. Оновлення приміщення зробили за кошти меценатів та благодійників, то ж тепер у вихованців центру – чудовий, комфортний простір для творчості та активностей.  

Юрій Поліщук відзначив роботу керівниці центр соціально-психологічної реабілітації дітей Галини Йовик та усього колективу.

«Ваша робота надзвичайно важлива, адже ви стали другими батьками для своїх вихованців. Ви навчаєте їх поваги та підтримки, соціалізуєте їх, даруєте своє тепло для кожного із них. Це не можна назвати роботою, скоріше – це покликання, адже ви вкладаєте душу в своїх підопічних», – наголосив Юрій Поліщук.

Довідково: КП «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Волинської обласної ради»  особливий тим, що тут проживають діти від 3 до 18 років, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, напівсироти. Також у центрі надають допомогу тим маленьким волинянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Заклад розрахований на 40 дітей.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*