офіційний сайт

Керівник Держгеонадр: «”Волиньторф” – взірцевий приклад соціальної роботи»

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах в рамках робочого візиту на Волинь спільно з головою обласної ради Григорієм Недопадом та керівником КП «Волиньприродресурс» Анатолієм Капустюком ознайомилися з розробкою торфовищ та потужностями з виготовлення торфобрикетів держпідприємства “Волиньторф”.

Процес видобування Романові Опімаху на родовищі “Велике багно”, яке розташоване в Маневицькому районі. Як розповів директор ДП “Волиньторф”, депутат обласної ради Іван Киричик, тут з 1 га території збирають від 600 т торфофрези, яку пізніше перевозять на торфобрикетний завод, висушують та формують брикети.

“Еквівалент 1 тони торфобрикету до газу рівний 1000 кубів. У зв’язку із ростом цін на газ, до нас звертаються все більше бажаючих придбати паливо, – розповідає Іван Киричик. – Заявки на купівлю надходять не тільки з Волині, але й з Херсонської, Миколаївської, Одеської областей, адже наше паливо в рази дешевше”. Керівник “Волиньторфу” додає: хотілося б мати більші потужності, та наголошує, що завод забезпечує дешевим паливом практично усі установи бюджетної сфери області.

Очільник  Державної служби геології та надр Роман Опімах високо оцінив роботу “Волиньторфу” та соціальну функцію цього підприємства. “Волинська область дуже багата на торф’яні поклади. Для себе я зробив висновок, що 50% енергетичного балансу області займає саме опалення торф’яними брикетами, які використовують для закладів освіти, медицини інших бюджетних структур. Це взірцевий приклад соціальної роботи, яку виконує ДП “Волиньторф”, – констатував Роман Опімах.

Він також зазначив, що якість волинського торфу по своїй енергопродуктивності відповідає якості вугілля і є чудовою альтернативою газу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*