офіційний сайт

Йорданською водою обласну раду благословили військові капелани Волині

Із молитвою та цілющою Йорданською водою в обласну раду сьогодні завітали голова громадського об’єднання “Капелани Волині”, протоієрей Михайло Бучак, його заступник, настоятель храму Преподобного Іова Почаївського у Луцьку, отець Олександр Вронський, настоятель храму Іоанна Богослова, що у Луцьку, протоієрей Володимир Труш, а також настоятель храму Архістратига Михаїла, що у селі Несвіч Луцького району, отець Сергій Мельничук.
Військові капелани прибули на запрошення голови обласної ради Григорія Недопада. Спільно реалізовані ініціативи та заходи переросли у багаторічні товариські стосунки священиків та нинішнього очільника головного представницького органу краю.
“У ці світлі різдвяні свята ми освячуємо та благословляємо Йорданською водою своїх парафіян, рідних, близьких та друзів. От сьогодні ми прийшли саме до своїх друзів. Із Григорієм Вікторовичем у нас зав’язалася дружба ще до того, як він став очільником обласної ради. Ми не полишали віри в те, що у майбутньому до влади прийде саме така людина – із державницьким баченням, яка будуватиме нашу Велику Волинь, нашу благословенну землю”, – зауважив протоієрей Михайло Бучак.


Він також нагадав, що попередньо військові капелани домовились про взаємну підтримку і подальшу співпрацю із Григорієм Недопадом, коли приходили його вітати із обранням на посаду голови обласної ради.
“Наша головна співпраця – це звісно молитва. Тому ми будемо намагатися якомога частіше бувати у цих стінах з нагоди різних свят, для того, щоб просто здійснити спільну молитву. Сьогодні ми найперше помолилися за полеглих українських воїнів. Ми подякували тим хлопцям, які ціною власного життя заплатили за наш спокій та волю. Окрім того, ми помолилися за усіх, хто тут працює. Ми щиро бажаємо, щоб люди, які сьогодні фактично визначають майбутнє Волині мали духовний і фізичний спокій та радість. Тоді все в нашому краї буде гаразд”, – наголосив він.
Окрім молитви священики освятили приймальні та робочі кабінети голови обласної ради Григорія Недопада, його заступників Юрія Поліщука і Григорія Пустовіта, а також робочі кабінети працівників виконавчого апарату ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*