офіційний сайт

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Віряни, духовенство та представники влади об’єднались сьогодні у святковій літургії в кафедральному Соборі Святої Трійці.

У день Різдва Христового відбулось святкове богослужіння у Кафедральному Соборі Святої Трійці міста Луцька. Урочисту літургію відправив Митрополит Михаїл, звернувшись до лучан з вітальним словом. Привітали волинян з одним із найвеличніших християнських свят голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, а також Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«У світ прийшов спаситель, наш Господь Ісус Христос, – зазначив у вітальному слові Владика Михаїл. – Ми маємо віру в Христа, маємо велику віру в майбутнє і в Царство небесне. А віра в народження Ісуса Христа – це те, що нас об’єднує, дає відчуття і розуміння того, що Христос – посеред нас!»

«Цього святкового дня щиро бажаю всім міцного здоров’я,                              натхнення, щасливого Різдва! – привітав присутніх Григорій Недопад. – Сьогодні маємо велику радість і можливість для того, щоб, зібравшись разом за святковим столом із духмяною кутею, ділитися один із одним душевним теплом, щастям і радісною звісткою: «Христос народився»!

Участь у святковій літургії також взяли  заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, депутат  Волинської обласної ради Юрій Ройко, радник голови Михайло Імберовський, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*