офіційний сайт

Григорій Пустовіт привітав працівників виконавчої служби з професійним святом

17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби. З професійним святом від імені очільника Волиньради та усього депутатського корпусу працівників привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

«Державність, як довершена форма суспільного існування, виникла не тоді, коли були написані закони, а тоді, як з’явилося переконання неухильного їх дотримання. І ваша роль у цьому процесі дуже важлива, бо ви покликані забезпечити верховенство права в країні. До професійних якостей вашого фаху, окрім бездоганного знання законів, належать і такі людські чесноти, як  справедливість, принциповість, та неупередженість. Відтак якістю вашої професійності визначається не лише рівень правової держави, а й стан правової культури суспільства. Впевнений, що усім вам властиве усвідомлене почуття відповідальності, що ви ревно служитимете інтересам України та її громадян і надалі докладатимете зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості».

Також Григорій Пустовіт нагородив почесною грамотою обласної ради працівників державної виконавчої служби Валентину Сидорук, Юрія Дуду та Володимира Пожара.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*