офіційний сайт

ДВІ ГРОМАДИ НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ ЗЕМЛЮ. ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВТРУТИТИСЬ ПРАВООХОРОНЦІВ

Одну земельну ділянку дві територіальні громади – Горохівська і Мар’янівська – виділили різним людям. Про це йдеться у запиті депутата обласної ради Юрія Ройка до обласної прокуратури та Національної поліції у Волинській області.

Він зазначив, що до нього звернулася вдова учасника бойових дій на сході України, жителька селища Мар’янівка. Заявниця надала документи, згідно з якими, рішенням Мар’янівської селищної ради від 2 листопада 2021 року їй надано дозвіл на розроблення землеустрійноі документації на ділянку на території Мар’янівської громади для ведення особистого селянського господарства.

Згодом стало відомо, що Горохівська міська рада 25 жовтня 2021 року зареєструвала за собою право власності на цю ж ділянку.

«Так, 8 листопада 2021 року рішенням сесії Горохівської міської ради надано дозвіл на виготовлення техдокументації щодо поділу ділянки площею 6,3 га на три ділянки з метою подальшої передачі по 2 га у власність громадянину Клембі Анатолію Богдановичу (директору комунального підприємства Горохівської міськради), його дружині Клембі Наталії Олександрівні та сину Клембі Владиславу Анатолійовичу, – зазначив Юрій Ройко. – Складається враження, що деякі владці забули, що вже восьмий рік у нас триває війна з московським агресором. Замість всілякої підтримки наших захисників, а особливо сімей воїнів, загиблих на Сході, вони дбають про себе і своє близьке оточення».

Депутат просить правоохоронців обласної прокуратури та Головного управління Національної поліції дати правову оцінку законності рішень Горохівської міської ради.

Депутати запит підтримали.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*