офіційний сайт

“Дороги Камінь-Каширщини потребують ремонту”, – Анатолій Філюк

Про це йдеться у запиті депутата обласної ради, озвученому на 4 сесії. Він просить вжити заходів щодо проведення ремонтних робіт на  дорозі державного значення Т-03-08 (ділянка Видерта-Велика Глуша).

Анатолій Філюк переконує, що ремонту потребує і дорога  місцевого значення С 030406 Воєгоща-Млинок. “Дорога проходить через населений пункт та потребує відновлення зруйнованого твердого покриття. Активна воєгощанська громада готова долучитися фінансовими та трудовими ресурсами”, – пише депутат.
Також він відстоює проведення ремонту на дорозі О 030427 Видерта-Ворокомле-Залаззя-Бихів (ділянка Видерта-Ворокомле)  та О 030428 Камінь-Каширський- Полиці – Оленине – Рудка Червинська до /Р-14/ (ділянка Полиці-Оленине). “Продовження проведення ремонтних робіт втілить стратегічне бачення у розбудові транспортного сполучення новоутвореного району. Виконання ремонтних робіт на вказаних ділянках доріг сприятиме зниженню соціальної напруги серед населення та учасників дорожнього руху”, – йдеться у запиті, підтриманому більшістю депутатського корпусу.

Депутатський запит надіслано голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*