офіційний сайт

ДІАЛОГ МИТНИКІВ, БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ: ВІДВЕРТО І КОНСТРУКТИВНО

Представники влади, митниці, торгово-промислової палати та бізнесу обговорили проблематику митного оформлення товарів та перспективу взаємодії митних органів та підприємств-виробників.

В.о. заступника начальника Волинської митниці Володимир Пономаренко зауважив, що прискорення та спрощення експортно-імпортних операцій – одне з головних завдань. Він також попросив представників бізнесу озвучити найактуальніше, що їх турбує при проходженні митних процедур.

“Я хочу з перших вуст почути, яка є проблематика, оскільки можу знати не всі нюанси. Митні органи налаштовані на конструктивний діалог з бізнесом. Це – взаємовигідно. Завдяки вашій роботі за останній квартал Волинська митниця перевиконала індикативний показник більш як на 300 млн гривень, відтак зростають і суми, які надходять до державного бюджету”, – зауважив Володимир Пономаренко.

Представники підприємств-експортерів серед проблем найчастіше називали некомпетентність працівників митниці, які здійснюють класифікацію товарів, через що виникають труднощі при формуванні митної вартості, а також затягування процедур оформлення імпорту обладнання, необхідного для виробничого процесу.

Володимир Пономаренко пообіцяв особисто розібратись із кожною озвученою ситуацією та вирішити їх у найкоротші терміни. ” Усі виробники і “білі” імпортери, у яких є повний пакет документів, мають здійснювати митне оформлення першочергово і без затримок, – наголосив він. – Робота нинішнього керівництва Волинської митниці націлена на максимальну розбудову пунктів пропуску та покращення якості обслуговування суб’єктів господарювання”.

“Найголовніше, щоб озвучені нині проблеми вирішувались системно і комплексно, адже лише це дасть позитивний результат для області в цілому. Ви сьогодні порозумілися, і в такому контексті діалог принесе користь. Влада області зі свого боку комунікуватиме із представниками Держмитниці та керівництвом держави щодо розбудови та модернізації діючих пунктів пропуску, а в перспективі й будівництва нових”, – підсумував зустріч заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*