офіційний сайт

ДЕПУТАТИ УСІХ РІВНІВ, НА СПАРТАКІАДУ ШИКУЙСЬ!

Під головуванням першого заступника голови Волиньради Юрія Поліщука відбулося засідання організаційного комітету з проведення традиційної обласної спартакіади серед депутатів обласної, міських, районних, селищних та сільських рад.

Спартакіада серед депутатів місцевих рад традиційно приурочується до Дня місцевого самоврядування (7 грудня) і має на меті популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивної роботи.

Відповідно до положення змагання – командні, система проведення змагань – колова, види спорту – футбол, волейбол, теніс настільний, шашки і шахи. 

Переможець змагань в особистому заліку визначається за найбільшою сумою набраних очок. Командна першість визначається за сумою одного кращого результату серед чоловіків та жінок. У випадку рівності очок в командній першості перевага надається команді, у якій вище місце посіла жінка.

Оргкомітетом визначено, що фінальні змагання обласної спартакіади серед депутатів обласної, міських, районних, селищних та сільських рад відбудуться 5 грудня у Луцьку за участю збірної команди депутатів Волинської облради, збірних команд з числа депутатів усіх рівнів, які входять до складу Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського та Луцького районів.

До цього головам райрад та тергромад доручено провести перший етап відбіркових змагань на місцях та сформувати збірну команду району.

При проведенні змагань є обов’язковим дотримання визначених норм щодо обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*