офіційний сайт

Данило Даниленко отримав ключі від нової квартири

Житло спортсменові вдалося придбати завдяки  коштам  обласного та Луцького міського бюджетів на умовах співфінансування 50 % на 50 % (260 тис. грн – обласний б бюджет, 260 тис. грн – міський бюджет).

Сьогодні Данило Даниленко гідно захищає честь Волині та України на міжнародній спортивній арені. Майстер спорту міжнародного класу, один з чотирьох кращих спортсменів України  в бігу на 400 м та на 400 метрів із бар’єрами, дворазовий чемпіон Європейських ігор з легкої атлетики. Завдяки наполегливій праці та тренуванню має особисті рекорди, а відтак, усі шанси потрапити на Олімпійські Ігри. Данило Даниленко родом з Черкас, де й розпочав займатися спортом, зокрема, грав у футбол і баскетбол. Згодом він навчався та займався спортом у Донецьку, однак, з початком війни на Сході України з Донеччини переїхав на Волинь.

Ордер та ключі від новенького помешкання   спортсменові вручали голова обласної ради Григорій Недопад, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко  та Луцький міський голова  Ігор Поліщук.

Однокіматна квартира в новобудові площею 46 кв. м. придбана в с. Великий Омеляник Луцької міської територіальної громади на виконання Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2023 роки.

 “Це знакова подія і показник того, що навіть у кризових умовах ми відшуковуємо можливості для реалізації програми із забезпечення видатних спортсменів житлом, яка реалізовується спільно міською та обласною радами, а також обласною державною адміністрацією. Данило, який є багаторазовим чемпіоном і призером численних змагань, пообіцяв, що прославлятиме Луцьк і Волинь новими перемогами. Напередодні Олімпійських ігор така подія надихає і показує, що наші спортсмени мають можливість отримати не тільки високі спортивні нагороди, але і власне житло”, – прокоментував мегапозитивну подію голова обласної ради Григорій Недопад.

У свою чергу, спортсмен подякував представникам обласної та міської влади за високу оцінку його досягнень.

“Зараз непростий час в країні. Пандемія, непроста економічна ситуація і війна на Сході. Нашій країні бракує коштів. Я дуже дякую, що допомогли мені та оцінили мою роботу. Спільними зусиллями знайшли кошти для полегшення мого життя. Я тепер розумію, що моя спортивна кар’єра проходить недарма і своїм прикладом буду показувати приклад молодому поколінню. Обіцяю, скільки вистачить здоров’я, прославляти Луцьк, Волинь та Україну, старатися на Олімпійських іграх, Чемпіонатах світу та Європи для того, щоб Луцьк та Волинь була попереду”, –  зазначив Данило Даниленко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*