офіційний сайт

АСОЦІАЦІЮ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ВОЛИНІ ТА РІВНЕНЩИНИ ОЧОЛИВ ВОЛИНЯНИН

На зборах Ради регіону Волинської та Рівненської областей Асоціації міжнародних автоперевізників України обрали голову та обговорили проблемні питання організації  вантажоперевезень за кордон. На засідання був запрошений і голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

До складу Асоціації входить 32 перевізники, з яких 22 – представляють Волинь, а ще 9 – Рівненську область. Сьогодні загальним рішенням учасники регіональних зборів обрали нового керівника організації, її очолив депутат Волинської обласної ради Віктор Козак.

Крім того, під час засідання обговорили питання щодо надання перевізникам дозволів на міжнародні автомобільні вантажні перевезення, зокрема, до Польщі. За останні 5 років товарообіг між двома країнами збільшився удвічі, одночасно кількість дозволів зменшилась на 40 тисяч .

Григорій Недопад також зазначив, що у тісній співпраці із АсМАП Волиньрада намагається вирішити питання збільшення квоти на вантажні перевезення.

«Ми разом з Віктором Козаком мали розмову із заступником Міністра інфраструктури Мустафою Найємом щодо ситуації, яка склалася на українсько-польському кордоні. В Мінінфраструктури про це знають і зараз ми спільно працюємо над вирішенням цієї проблеми, – зазначив Григорій Недопад. – Крім того, ми обговорювали питання щодо розширення митного посту «Ягодин». Це дозволить пришвидшити перетин кордону та створить належні умови для вантажних перевезень».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*